Sipariş Takibi

Siparişimin gelmesini nasıl hızlandırabilirim ?


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz, en kısa sürede kargoya teslim edilmektedir. Verdiğiniz siparişlerinizin size ulaştırılmasını hızlandırabilmeniz için ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Performans Bisiklet olarak amacımız, siparişlerinizin mümkün olan en kısa sürede kargoya teslim edilebilmesi yönündedir. 

Tedarik Sürecinde ne demek ?

Sayın müşterimiz,

Siparişinizde yer alan ürün stoklarımızda mevcut ise (ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre) hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir. Siparişinizde birden fazla ürün olması durumunda ise stoklarımızda mevcut olanlar tarafınıza rezerve edilir, stoklarımızda o anda olmayan ürünler için hemen tedarik süreci başlar (bu durumda olan ürünlerinizin karşısında "tedarik sürecinde" yazısını görürsünüz).

İlgili tedarikçimize otomatik olarak geçilen talepler takip edilerek ürünlerinizin en kısa sürede stoklarımıza girmesi sağlanır. Performans Bisiklet olarak en önemli görevimiz siz müşterilerimize verdiğimiz maksimum 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir sözünü yerine getirmektir (Bazı ürünlerde bu süre ürünün özelliğine ve tedarikçisine göre farklılık gösterebilir, ilgili ürün bilgilerinde bu süre yer alır). Bu sebeple, tedarik süreci herhangi bir sebepten ötürü uzayan ürünler yüzünden sizi mağdur etmemek için stoklarımızda size gönderilmek üzere hazır olan ürünleriniz paketlenip gönderilir. Buna "kısmi teslimat" ismi verilir ve sizin talebiniz üzerine gerçekleştirlir. Bu durumlarda ilk gönderi kargosu ücretsiz olup, ikinci gönderi ALICI ödemeli gönderilecektir.

Siparişim ne zaman gönderilecek ?

Normal şartlar altında ve %99 doğruluk payı ile bütün siparişleriniz ödeme onayını takiben 24 saat içinde kargoya verilecek olup, kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçe'ye kendi sistemi içerisinde taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte genelde 2-3 gün içinde teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir. 

Performans Bisiklet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 


Not: Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, mümkün olan en kısa süre içerisinde kargoya teslim edilmektedir.


Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik yada kargo aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize ve cep telefonunuza gönderilmektedir.Personelimiz gerekli gördüğü hallerde, sizi telefonla arayıp bilgilendirir.