GIANT PROPEL ADVANCED 2 KARBON M BEDEN 2019 MODEL

16,495 TL
GIANT PROPEL ADVANCED 2
Stokta var
+

YILDIRIM GİBİ HIZLI. BU AERO BİSİKLET SÜRTÜNMEYİ AZALTARAK RÜZGARA KARŞI SİZE MAKSİMUM AVANTAJ SAĞLARKEN SÜRÜŞ KALİTESİNDEN KAYIP VERMEZ. HAFİF KOMPOZİT KADROSU SPRİNT ANINDA YA DA ATAĞA KALKTIĞINIZDA MÜKEMMEL SÜRÜŞ KALİTESİ SUNAR.

Kanıtlanmış aero performans. Keskin kavrama. Kendi kategorisindeki en hafiflerden biri. Yenilenen frenleme sistemi ile arttırılmış kontrol. Kadroseti Giant'ın AeroSystem Shaping teknolojisi le geliştirildi. Bu tüm kadro borularını rüzgarın yavaşlatıcı etkisini maksimum derecede azaltmayı sağlıyor. Advanced grade kompozit kadro sert ve süper hafif. Uygulanan jant freni teknolojisi ile kadrosetine entegre edilen frenler kadrosetine doğrusal bağlantı sağlayan kaliperlerle geliştirildi.

 

 

Beden M
Renkler Karbon / Mavi
Kadro Advanced-Grade Composite
Masa Advanced-Grade Composite, hybrid OverDrive steerer
Shock N/A
Gidon Giant Contact
Gidon Boğazı Giant Connect
Sele Borusu Giant Vector composite
Sele Giant Contact (forward)
Pedallar N/A
Vites Kollari Shimano 105
Ön Attirici Shimano 105
Arka Aktarıcı Shimano 105
Frenler Giant SpeedControl
Fren Kollari Shimano 105
Arka Disli Shimano 105, 11x30
Zincir KMC X11EL-1
Aynakol Shimano 105,36/52
Orta Göbek Shimano Press Fit
Çember Giant P-A2 wheelset
Göbek Giant P-A2 wheelset
Jant Telleri Giant P-A2 wheelset
Lastikler Giant Gavia AC 1 tubeless, 700x25, folding
Ağırlık Çoğu zaman aklımızdan çıkardığımız şey bisikletin belli bir mühendislik çalışma sonucu üretildiğidir. Özellikle bisikletin kadro geometrisinin önemi ve harcanan mühendislikten haberiniz yoksa her zaman daha hafif bir bisiklete yönelmeniz normaldir. İşte bu mühendislik çalışması sonucu aynı ağırlıkta 2 farklı bisikletin neden birisinin daha iyi gittiği sorusunu cevabıdır.