FIZIK YOL BİSİKLETİ AYAKKABISI TRANSİRO R4 SİYAH / BEYAZ 46 NUMARA

999 TL
FİZİK TRANSİRO R4 YOL BİS AYKB
Stokta var
+
Transiro Powerstrap R4, kullanımı oldukça hızlı ve kolay olan, kısa mesafeli yarışlar için ideal Velcro kapama sistemine sahip bir triatlon ayakkabısıdır.
 
Değişim sırasında her saniyenin değerli olduğu sprint veya kısa mesafe triatlon formatları için mümkün olan en hızlı ve kolay kapatma sistemine sahip bir ayakkabı sunmak istedik. Powerstrap'ı sıkması son derece hızlıdır: sadece ayakkabınızı giyin, bandı çekin ve değişimden kolayca çıkın. Kayış, ayakkabının üst kısmının geniş bir kısmını çekecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle nispeten basit bir sistemde bile kolayca ayağınıza uyum sağlar.
 
Yarış sırasında branşlar arası geçişinizi kolaylaştırmak için, Powerstrap hızlı ve kolay ayak girişi için açık pozisyonda kilitlenebilir. Topuk kısmı ise ayakkabılarınızı kolay ve hızlı bir şekilde çekmek için kauçuk bir bant ile donatılmıştır.
 
Ayakkabının üst yapısı, her pedal basışında uygun ayak desteği ve üstün havalandırma sağlayan Microtex malzemeden üretilmiştir.
 
Üst kısım, sıcaklık kontrolü için havalandırma sağlarken, konfor ve pedal çevirme verimliliği arasında çarpıcı bir denge sağlayan orta derecede sert bir R4 dış taban ile tamamlanmaktadır.
 
Ağırlık : 237 gr. (42,5 numara için)

Performans Bisiklet yenimahalle ANKARA

03123432117

05053367624

AYNI GÜN BEDAVA KARGO