ALBA FOLD X ELEKTRİKLİ BİSİKLET BAFANG 36V 12.8AH LCD

18,799 TL
Alba Fold x Elektirikli Bisiklet
Stokta var
+

ALBA FOLD X KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET 8 VİTES

Key-Disp OEM KD218 Renkli LCD

36V 12.8Ah (461 Wh) Li-Ion Batarya
%30 daha uzun menzil

 

 Yeni Alba FoldX'i karşınızda! FoldX'in göze çarpan özellikleri arasında 'step-thru' kadro tasarımı, Bafang yüksek torklu hub motor, daha kalın e-bike lastikleri, tektro disk frenler, ve daha birçok yenilikçi özellik bulunuyor. Alba Fold X kadroya entegre, standart sunulan 375Wh Li-İon bataryası ile, daha uzun menzil ve konforlu bir sürüş sağlar. Yeni Alba Fold X'de gri renge ek olarak, gümüş renk opsiyonu, mıknatıslı katlama özelliği, 5 kata kadar güçlendirilmiş bataryadan beslemeli ön ve arka aydınlatmaları, yenilenmiş batarya kitleme mekanizması, güçlendirilmiş katlama mekanizması ve frenleri ile siz ne istediyseniz, biz onu ürettik.

Rahatlığı ön plana alan, alçak kadro geometrisi ile bisikletten inmek/binmek daha kolaydır, yerden sadece 30 cm.


375Wh Li-İon batarya paketi bisikletin kadrosunun üzerinde bulunan özel batarya yuvasına yerleştirilmiştir. Bisikletin doğal ağırlık merkezi üzerinde bulunan batarya, dengeli bir sürüş sağlar. Sizi hırsızlardan koruyan, modern ve güvenli tasarım.


Elektrikli bisikletlerin en önemli komponentlerinden biri olan içinde yeni nesil 346WH Li-Ion hücreler bulunduran batarya, 2 kg ağırlığı ile ortalama 80 km menzil sağlar. Yaklaşık 1000 şarj döngüsüne sahip olan batarya bakım gerektirmez. Kadronun üzerinde bulunan şarj yuvası ile dilerseniz bisikletin üzerinde veya bataryayı çıkararak evde şarj edebilirsiniz.


Yeni Alba Fold X'de 5 kata kadar daha güçlü, bataryaya entegre ön ve arka aydınlatma standart olarak sunuluyor. Bir düğmeye basarak aydınlatmalarınızı açabilirsiniz.

Motorun gücünü istediğiniz anda yanınızda hissedin.

Ön – Arka 160mm mekanik disk frenler ıslak zeminlerde bile güven veren bir frenleme sağlar.